ÖRGÜ EL ÇANTASI ŞABLON ÖRNEKLİ

Örgü el çantası şablon örnekli bir şekilde bu yazımızda yer alıyor. Örgüden kolay el çantası yapmak için paylaştığım diğer kendin yap çalışmaları gibi bu güzel çalışma da ne yapmanız gerektiği açıklanmış. Resimlerden yararlanarak sizde güzel bir örgü el çantası yapabilirsiniz.

Evde bu tür el çantası çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Aynı zamanda bu güzel çalışmayı para cüzdanı olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Daha önce de örgüden para cüzdanı yapmak için bir takım şablonlar paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilirsiniz.

Anlatımlı örgü çanta veya cüzdan çalışmalarını hemen bu yazımızın altında da bulabilirsiniz. Örgü el çantası yapımı için paylaştığım diğer çalışmalarda detaylı olup, nasıl yapacağınız net bir şekilde aktarılmış.

 
 

Kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

orgu-el-cantasi-sablon-ornekli

 

ÖRGÜ PAPATYA ÖRNEĞİ NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü papatya çiçeği yapmak, örgü papatya örneği ve örgü papatya yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir