ÖRGÜ İPİNDEN PONPON YAPMAK

Örgü ipinden ponpon yapmak için paylaştığım adım adım kolay tarifli kendin yap çalışmasını sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay yapılan ponpon çalışmaları sayesinde sizde çok güzel ve keyifli ponpon çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz.

Adım adım ponpon yapımı sayesinde sizde boş zamanlarınızda bu tür süs çalışmaları veya oyuncak yada süsleme malzemeleri ortaya çıkarabilirsiniz. Örgü ipinden ponpon yapmak için paylaştığımız anlatımda detaylar tek tek yer alıyor. Kısa sürede yapabilir ve her türlü süsleme yada değişik projelerde kullanabilirsiniz.

 
 

Çocuklara ponpon top oyuncak olarak da yün ipten veya örgü ipinden bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Adım adım örgü ipinden ponpon yapma çalışması sayesinde sizde harika süsleme çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

orgu-ipinden-ponpon-yapmak

 

RENKLİ PONPON ÇANTA SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el çanta ponpon süsü, ponpon çanta süslemesi ve ponpon el çantası süsü hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir