ÖRGÜ KIZ BEBEK ELBİSE ÖRNEĞİ

Örgü kız bebek elbise örneği arayanlar olabilir diye bu güzel paylaşımı yapmak istedim. Örneği ve yapılmış hali gözüken çalışmaya benzer güzel bebek elbiseleri yapıyorsanız, belki işinize yarayabilir. Örneğini çıkarabilmeniz için şablonu da verilen çalışmayı bu tür işler yapan ev hanımları kullanacaklardır.

Bu tür anlatımlı videolarla örgü kız bebek elbise yapımı gibi çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da incelemelisiniz.

Hemen yazımın altında bulacağınız gibi yine sitemizde yer alan bebekler için bölümünde de patik, yelek, kazak, ayakkabı ve daha birçok çalışmanın anlatımına ulaşabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Ayrıca bebeği olanlara hediye olarak da yapıp götürebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

orgu-kiz-bebek-elbise-ornegi

 

KUMAŞ BEBEK AYAKKABI MODELİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kumaş bebek ayakkabı, anlatımlı kumaş bebek ayakkabı ve kumaş bebek ayakkabı şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir