ÖRGÜ LİF BİRLEŞTİRME ÖRNEĞİ

Örgü lif birleştirme örneği arayanlar için paylaşmak istediğim çalışma tam detay içermiyor. Ancak bu tür bir çalışma yapacak olan ev hanımlarının işine yarayacak bir kendin yap çalışması olduğunu düşünüyorum.

Bu tür anlatımlı çalışmaları sitemizde yer alan lif modelleri ve lif örnekleri bölümünde bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın altında da benzerlerine ulaşacak ve onları da incelemenizi öneriyorum.

Anlatımlı lif çalışmalarını sitemizde buldukça paylaşmaya da devam edeceğim. Şimdi sizleri bu değişik ve işinize yarayacağını düşündüğüm anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Benzerlerini altta bulabilir veya yorum bırakabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

 
 

org-lif-birlestirme-ornegi

 

TENEKE KUTUDAN MUMLUK KALIBI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. konserve kutusundan mumluk kalıbı, kutuyla mumluk kalıbı yapmak ve mum kalıbı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir