ÖRGÜ MOTİFLİ BİLEKLİK YAPMAK

Örgü motifli bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik takı yapma çalışmasını ben çok beğendim. Daha önce de kendin yap çalışması olarak anlatımlı örgü bileklik yapımıyla alakalı çalışmaları paylaşmıştık. Hemen bu makalemizin altında karşınıza onlar da çıkacaktır.

Çok güzel örgü bileklik modeli veya takılar yapıp satabilir para da kazanabilirsiniz. Bu tür evde yapılan el yapımı takılar hem çok pahalı olmakta, hem de birçok kişi tarafından beğenilmektedir. Biraz zaman alan işler olsa da keyifle yapıp yine keyifle kullanacağınızı belirtmeliyim.

Anlatımlı takı çalışmaları ile sizde kısa sürede mükemmel el yapımı kolye veya takı aksesuarları yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye edebilir ve dilerseniz satıp ciddi paralar da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

orgu-motifli-bileklik-yapmak

 

ESKİ DANTELDEN ATLETLE KIYAFET YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantelden atleti elbiseye dönüştürme, dantelden atletle elbise yapmak ve danteli atletle birleştirme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir