ÖRGÜ PAPATYA ÖRNEĞİ NASIL YAPILIR

Örgü papatya örneği nasıl yapılır diyenler varsa, işte buyurun anlatımlı güzel bir yapılışını paylaştım. Resimli anlatımda kendin yap çalışması örgüden papatya motifi yapmak veya kendisini yapmayı detaylıca anlatmışlar. Bu güzel çalışmanın videosunu bulamadım.

Ancak resimli anlatımdan da yararlanarak bu güzel örgü papatya çalışmasını yapabileceğinizi düşünüyorum. Örgü papatya örneği yaparak sizde evinizde süs olarak bu güzel çalışmayı değerlendirebilirsiniz. Bu tür örgü gül yapımı veya örgü papatya yapımı gibi çalışmaların benzerlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Onlara da göz atmanızı öneriyorum. Hemen bu makalemizin altında karşınıza çıkacaklar. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede çok güzel örgü papatya veya motifleri yapmayı öğreneceksiniz.

 
 

Anlatımlı çalışma da takıldığınız bir yer olursa yorum olarak bize ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

orgu-papatya-ornegi-nasil-yapilir

 

ÖRGÜ KALP ŞEKLİNDE KEDİ SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü kalp kedi süs, örgü kalp kedi yapımı ve örgüden kalp kedi nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir