ÖRGÜ PATİK TOZLUK MODELLERİ YAPILIŞI

Örgü patik tozluk modelleri yapılışıyla birlikte resimli anlatım şeklinde altta yer alıyor. Örgü tozluk yapımıyla ilgileniyorsanız ve bu tür çalışmalar araştırıyor iseniz, bu güzel örnekler işinize yarayacak gibi duruyor. İlk gördüğümde benim de çok hoşuma giden bu güzel örnekleri yapılışını anlatan videolarını bulup paylaşamadım.

Maalesef henüz bu tür anlatımlı videolar ya hazırlanmamış, ya da henüz oluşturulmamış. Örgü patik tozluk yapılışıyla alakalı çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Hemen bu yazımızın altında benzer örgü patik modeli yapılışıyla ilgili birçok örnek ve modele ulaşabileceksiniz.

 
 

Anlatımlı örgü patikler ve çeşitlerini buldukça paylaşmaya da devam edeceğim. Çok güzel modeller ve örneklere rastladığımı söyleyebilirim. Sizde örgü patik yapılışıyla ilgileniyorsanız sitemizi takip etmeyi unutmayın. Kolay gelsin.

 

DEĞİŞİK ÖRGÜ BEBEK PATİK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. değişik bebek patik modelleri, değişik bebek patik örnekleri ve değişik bebek patikleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir