ÖRGÜ ŞAL ÖRNEĞİ

Örgü şal örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel ve kaliteli çalışmayı örnek olarak değerlendirebilirsiniz. Daha önce anlatımlı şal yapımı ve şal örneklerini çokça paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilirsiniz. Yeni örgü şal yapımı ve anlatımlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Bu yazımın da altında bulacağınız çalışmaları beğeneceksiniz. Anlatımlı şal örgü yapımı ve örnekleri sayesinde sizde kısa sürede harika şalların sahibi olacaksınız. Bu güzel örnekte nasıl yapıldığı pek tarif edilmemiş. Sadece örnek olması amacıyla paylaştım.

 
 

Anlatımları hemen yazının altında zaten karşınıza çıkacak. Ancak bu paylaşımın da anlatımı bulunan video veya resimli anlatımı bulduğumda bu yazıya iliştireceğim. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

orgu-sal-ornegi

 

PENGUEN TIRNAK SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı penguen tırnak boyama, penguen desenli tırnak yapımı ve penguen tırnak süs örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir