ÖRGÜ SEPET ÖRNEĞİ

Örgü sepet örneği arayanlara lazım olur diye paylaşmak istediğim bu güzel çalışma da örnek verilmiş. Aşama aşama nasıl yapıldığı gösterilmeyen kendin yap çalışmasının anlatımını bulduğumda yine bu yazıya iliştireceğim.

Sadece fikir olması amacıyla paylaşmak istedim ve bu tür çalışmalar yapıyorsanız, nasıl olduğunu ve göründüğünden esinlenebilirsiniz. Anlatımlı örgü sepet yapımı gibi çalışmalar daha önce de videolu ve resimli anlatım şeklinde paylaşmıştık.

 
 

Onlar hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Bu yazımın altında karşınıza çıkan çalışmaları severek yapacaksınız. Kolay yapılan birçok güzel sepet çalışmasını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizler bu güzel ve şirin örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

orgu-sepet-ornegi

 

ESKİ PİJAMADAN KÖPEK ELBİSESİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski pantolon değerlendirme, eski pijama değerlendirme ve pijama nasıl köpek kıyafeti yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir