ÖRGÜYLE DÜĞÜN KADEHİ SÜSLEME

Örgüyle düğün kadehi süsleme çalışması olarak karşılaştığım bu güzel örneği sizlere de sunmak istedim. Nikah töreninde masada duran kadeh bardaklarının süslü olduğunu gördüğünüz olmuştur. Bende rast gelmiştim. Yakınına gidip biraz incelediğimde bazılarının örgüyle süslendiğini bazılarının ise simle süslendiğini gördüm.

Bu güzel çalışmayı bu yüzden oluşturmak istedim. Sizde düğünü olacak çiftlere sürpriz veya hediye düşünüyorsanız, böyle değişik bir fikirle karşılarına gidebilirsiniz. Yapımı gayet kolay olan çalışma da bardağı giydiriyorsunuz.

 
 

Altta yabancı olarak birde örnek kadeh süsleme videosu bulup paylaştım. Umarım işinize yarar. Bu tür çalışmaları daha önce paylaşıp paylaşmadığımı pek hatırlamıyorum. Ancak sitemizde yer alıyorsa da hemen altta karşınıza çıkacaktır. Kolay gelsin.

 

SON MODA BAYAN ÖRGÜ ŞAL MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bayan örgü şal modelleri, bayan örgü şal örnekleri ve örgü şal modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir