ORİGAMİ KAĞIT KRİSTAL SÜS YAPMAK

Origami kağıt kristal süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli el beceri çalışmasını sizde beğeneceksiniz. Origami sanatı yani kağıt katlama çalışmalarını merak ediyorsanız, sitemizde benzer birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Anlatımlı karton kristal süs çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı bu tür süsler yaparak değerlendirebilirsiniz.

Anlatımlı kristal süs çalışmasını kartondan veya renkli mukavvadan yapabilirsiniz. Kısa sürede yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Önerim kartondan kristal süs yapıp sarkaç olarak odalarda kullanmak. Bu tür süs çalışmaları ile hem evinizi güzelleştirmiş olursunuz.

Hem de yapıp satabilir para da kazanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye olarak da verebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

origami-kagit-kristal-sus-yapmak

 

KARTONDAN KİBRİT KUTUSU ŞEKLİNDE HEDİYE PAKETİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton hediye kutusu şablonu, karton hediye paket şablonları ve kartondan hediye kutusu yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir