ORİGAMİ KAĞITTAN HAYALET YAPMAK

Origami kağıt katlama sanatıyla yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere origami kağıttan hayalet yapmak isteyenler için güzel bir anlatımlı resim paylaştım.

Anlatımlı çalışma sayesinde adımları takip ederek sizde origami hayalet yapmak istiyorsanız kısa sürede çalışmayı yapmayı öğrenebilirsiniz. Origami sanatını öğrenmek isteyenler için sitemizde yer alan origami kategorisinde sürekli olarak bu tür kolay yapılan çalışmaların anlatımlı resimlerini daha önce paylaşmıştım.

Hemen bu yazımın altında da benzer origami çalışmalarının resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Evde origami kağıttan hayalet yapmak için adımları takip ederek sizde kağıt katlama tekniği ile kolay bir şekilde kağıttan hayalet yapmak için aşamaları tamamlayabilirsiniz.

 
 

Evde origami oyuncak yapmak veya benzer çalışmaları sürekli olarak görebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kağıttan origami hayalet yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

origami-kagittan-hayalet-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7354.html

 

RENKLİ İĞNE OYASI MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 iğne oyası modelleri, 2016 iğne oyası örnekleri ve farklı iğne oyası modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir