Origami Kağıttan Su Şişesi Yapmak

Evde kağıttan kesmeden, yapıştırmadan sadece katlayarak birçok figür yapabilirsiniz. Nasıl mı? işte bu yazımda onlardan bir örnek paylaştım. Evde origami sanatıyla yapılan birçok çalışmanın resimli anlatımı ile videolu anlatımını sitemizde bulabilirsiniz.

Evde kolay bir şekilde kağıttan su şişesi yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda nasıl katlama yapacağınız ve daha doğrusu origami katlama tekniği ile nasıl su şişesi yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Origami nedir diyorsanız ve merak ettikleriniz varsa, sitemizdeki ” Origami ” kategorisini mutlaka incelemenizi tavsiye ederim. İnanın kağıttan neler yapılıyor neler… bu yazımda sizlere paylaştığım origami kağıttan su şişesi yapmak için de yine bu tekniği az çok bilmek gerekiyor.

 
 

Kağıt katlama sanatıyla su şişesi yapmak bir nevi 3 boyutlu bir şişe yapmak gibi bir şeydir. Şimdi sizleri kağıttan 3D şişe yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

origami-kagittan-su-sisesi-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7446.html

 

İncili Kolye Nasıl Yapılır başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde inci kolye nasıl yapılır, evde incili kolye nasıl yapılır ve evde kolay incili takı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir