ORİGAMİ KEDİ YAPMAK

Origami kedi yapmak için paylaştığım bu güzel ve anlatımlı çalışmayı beğeneceksiniz. Sizde evinizde origami kedi yapabilir ve keyifli olan bu güzel çalışmayı boş zamanlarınızı değerlendirmek için kullanabilirsiniz. Anlatımlı origami çalışmalarını sitemizde bolca bulabileceğinizi görebilirsiniz.

Origami kategorisinde birbirinden güzel kendin yap çalışmaları sayesinde sizde adım adım origami sanatını öğrenebilirsiniz. Origami ile neredeyse her şeyin minyatürü veya kağıttan şekli yapılabiliyor. Bu tür origami çalışmaları yapıp sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Kağıttan şekil yapmayı seviyorsanız mutlaka sizde origami sanatıyla tanışmanızı öneriyorum. Kolay yapılan kağıt katlama sanatı sayesinde sizde makas veya yapıştırıcı kullanmadan çok güzel kağıt katlama örnekleri ile hayvan figürleri veya eşya figürleri yapabileceksiniz.

 
 

Bu tür çalışmaları rengine uygun malzeme ile yaptığınızda daha çok bir anlam kazanıyor. Bu bakımdan origami çalışmaları yaparken farklı renklere sahip fon kağıtları kullanmanızı da tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli origami kedi yapımı çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

origami-kedi-yapmak

 

EVDE KOLAY TAKI NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. altın renkli takı yapmak, anlatımlı bileklik örneği ve basit takı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir