Origami Kelebek Sarkaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Origami Kelebek Sarkaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Origami yani kağıt katlama sanatı ile yapılan şekil çalışmalarını sıkça sizlere sitemde paylaşmaya çalıştım. Sitemde yer alan origami kategorisinde çok farklı çalışmalara ulaşabilirsiniz. Bu yazımda yine sizlere çok güzel bir kağıt katlama sanatı ile yapılan sarkaç süs çalışmasının resimli anlatımını paylaşacağım.

 
 

Origami kelebek sarkaç süs yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda ki adımları uygulayarak sizde kelebek şeklinde sarkaç süs modelini yapabilirsiniz. Çocukların odasına veya kapı eşiklerine bu güzel süs çalışmasını yapabilirsiniz. Yine para kazanmak isteyen bayanlar evde bu çalışmayı yaparak, evden para kazanabilecekleri bir ürün elde etmiş olurlar. Turistik yerlerde bu tür süslemeleri çok rahat bir şekilde turistlere satabilirsiniz.

source : http://www.fabartdiy.com/fabartdiy-butterfly-chandelier-mobile-diy-tutorials/

origami butterfly pendulum – origami papillon pendule – Origami Schmetterling Pendel

 

Evde Bahçeye Tuğladan Basit Soba Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. brick stove, poêle de brique ve pratik tuğla soba hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir