ORİGAMİ TOP SEPET YAPMAK

Origami top sepet yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını basitçe yapabilmeniz için altta anlatım yer alıyor. Anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede origami top sepet yapabilir ve evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Kağıt katlama tekniği ile yapılan bu tür çalışmalar hem keyifli oluyor.

Hem de eğlenerek yaptığınız zaman güzel vakit geçirmenize de vesile oluyor. Top sepet yaparak kase veya lazımlık olarak da kullanabilirsiniz. Yada akustik bir süs olarak da evinizde dekoratif amaçlı bir şekilde de kullanabilirsiniz.

Anlatımlı origami sepet ile sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Benzer origami çalışmalarını ve sepet yapımı çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımın altında da birçok çalışmanın resimli anlatımına ulaşabilirsiniz.

 
 

source : pinterest

origami-top-sepet-yapmak

 

KUMAŞTAN DÜĞMELİ ÇİÇEK YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe çiçek modeli, keçeyle çiçek yapımı ve kumaş çiçek süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir