ORİGAMİ YILDIZ SÜSLÜ VAZO YAPMAK

Origami yıldız süslü vazo yapmak için paylaştığım çalışma ile sizde evinizde böyle güzel süsler yapabilirsiniz. Origami sanatı yani kağıt katlama ile yapılan çalışmalara deniyor. Kağıt katlama tekniğini öğrenerek hiçbir kesme, yapıştırma veya başka bir işlem yapmadan yapılan çalışmalarla hem güzel işler ortaya çıkıyor.

Origami yıldız süsü yapmak için öncelikle altta paylaştığım çalışmadaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Kısa sürede sizde çok güzel origami çalışmalar yapabilirsiniz. Daha önce de benzer origami çalışmaları paylaşmıştım. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum.

Bu sayede kısa sürede çok güzel çalışmalar yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde origami sanatıyla süs yapmayı öğrenmek için sitemizdeki tüm çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Hemen bu yazımın altında da karşınıza birçok güzel çalışma çıkacaktır.

 
 

Anlatımlı origami çiçek yapmak veya origami süs yıldız yapmak için aşamaları kısa sürede öğrenebilir ve satış amaçlı da ürünler yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını hediye olarak da sevdiklerinize verebilirsiniz. Güzel çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri origami yıldız yapmak için süs çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

origami-yildiz-suslu-vazo-yapmak

source

 

KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı el çantası yapmak, el çantası şablonları ve kolay çanta şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir