OYUNCAK AHTAPOT YAPMAK

Oyuncak ahtapot yapmak isteyenler olabilir diye paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap oyuncak çalışmasını sizde seveceksiniz. Çok güzel bir oyuncak örneği olan bu güzel çalışmayı çocuklarınız da çok beğenecek. Anlatımlı ahtapot oyuncak çalışmasını kısa sürede yapıp, çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Hatta bu güzel oyuncak çalışmasını sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Kolay yapılan bu tür oyuncak çalışmaları ile çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar da yapmış olursunuz. Anlatımlı kumaş ahtapot oyuncak çalışmasının detaylı anlatımından yararlanarak sizde kendi kumaş malzemenizi ve renkli malzemeyi kullanarak bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz.

 
 

Kısa sürede yaptığınız çalışmayı satıp para da kazanabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapma çalışmalarını sitemizde bolca bulabileceğinizi de eklemek isterim. Kolay gelsin.

source : pinterest

oyuncak-ahtapot-yapmak

 

MÜZİK KULAKLIĞI SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. iphone kulaklığı süslemek, iple müzik kulaklığı süsleme ve müzik kulaklığı nasıl süslenir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir