OYUNCAK BAYKUŞ ŞABLONU

Oyuncak baykuş şablonu arayanlar için paylaştığım bu güzel ve sevimli oyuncak çalışmasını sizde kendin yap anlatımı sayesinde kısa sürede yapabileceksiniz. Anlatımlı çalışma da şablon da yer alıyor. Kısa sürede aynısını yapabilir ve keyifle çocuklarınıza sunabilirsiniz.

Hatta bu tür baykuş oyuncak modelleri yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak için yeni fikirler ve projeler arıyorsanız sitemizdeki diğer oyuncakları mutlaka incelemenizi öneriyorum. Anlatımlı birçok güzel oyuncak çalışmasını sizde seveceksiniz.

Kolay yapılan oyuncak çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede mükemmel oyuncaklar yapıp çocuklarınızı mutlu edebileceksiniz. Baykuş oyuncak şablonu sayesinde ne yapmanız gerektiğini kısa sürede çözüp, hemen bu güzel oyuncağı yapabilirsiniz. Benzer oyuncak çalışmaları ise hemen altta yer alıyor. Onları da incelemeyi unutmayın. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

oyuncak-baykus-sablonu

 

POLAR KUMAŞINDAN YAVRU AHTAPOT OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kumaştan oyuncak ahtapot yapmak, keçeden ahtapot yavru oyuncak yapımı ve keçeden yavru oyuncak ahtapot hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir