Oyuncak Fare Yapmak Şablonlu

Evde kolay oyuncak yapmak için ihtiyacımız olan tek şey daha önceden yapılmış bir oyuncağın şablonudur. Bu yazımda sizlere kendin yap projesi olarak evde oyuncak fare yapmak için şablon paylaştım. Resimli anlatımda nasıl yapıldığı detaylı gösterilmiyor.

Ancak şablonda ki parçaları kesip biçtikten sonra ihtiyacınız olacak malzemeler ; iğne iplik, pamuk veya yün, makas şeklinde sıralayabiliriz. Evde kolay oyuncak fare yapmak için paylaştığım bu şablon sayesinde kısa sürede pofuduk fare oyuncaklar yapabilirsiniz.

Evinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Yada çocuklarınızın oynaması için onlara verebilirsiniz. Evde oyuncak fare yapmak için resimli anlatımda detay olmasa da daha önce paylaştığım çalışmalar gibi kısa sürede parçaları kestikten sonra aynısını yapacağınızı düşünüyorum. Şimdi sizi evde kolay oyuncak fare yapmak için şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

oyuncak-fare-yapmak-sablonlu

source : http://stylowi.pl/17842842

 

Evde Keçeyle Yastık Süsleme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden yastık süsleme, evde kolay yastık süsü ve evde yastık keçeyle nasıl süslenir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir