OYUNCAK KEDİ ŞABLONU

Oyuncak kedi şablonu arayanlar için paylaştığım çalışmayı sizde evinizde kolayca kullanabilirsiniz. Keçeden oyuncak kedi yapmak için kullanabilirsiniz. Kumaştan oyuncak kedi yapımıyla ilgili önceki paylaşımlarım da bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kolay yapılan kedi oyuncak çalışmaları ile sizde fazlaca yapıp satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Anlatımlı oyuncak kedi çalışması arıyorsanız sitemizde birçok çalışmaya ulaşacağınızı belirtmek isterim. Kolay yapılan oyuncak kedi çalışmaları sayesinde hem para kazanacağınız güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

 
 

İsterseniz de çocuklarınıza bu tür sağlıklı oyuncaklar yapabilirsiniz. Hem yapımı kolay. Hem de kısa sürede yapıp oynamaya başlayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

oyuncak-kedi-sablonu

 

İNCE AHŞAP TAHTADAN LAMBA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap plaktan lamba yapımı, ahşap tahtadan lamba yapımı ve ince ahşaptan avize yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir