OYUNCAK KEDİ YAPMAK

Oyuncak kedi yapmak için paylaştığım anlatımda şablonda yer alıyor. Anlatımdaki şablonu kendi kumaş malzemenize göre değerlendirebilir ve taslak çıkarttıktan sonra oyuncak kedi çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı evinize dekoratif süs amaçlı da yapabilirsiniz.

Dilerseniz çocuklarınıza oyuncak olarak yapabilirsiniz. Hatta fazlaca değişik renklerde yapıp satabilir ve muazzam paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı yapılan birçok çalışmayı sitemizde daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Onları da inceleyebilir ve kolay yapılan tarafları sayesinde kısa sürede yapıp, keyifle kullanabilirsiniz.

 
 

Oyuncak kedi şablonu arayanların da işine yarayacak bu güzel çalışmayı kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kısa sürede yapıp sevdiklerinize hediye olarak da verebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

oyuncak-kedi-yapmak

 

PİPET ÖRGÜ SEPET YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı pipet sepet modeli, pipet sepet nasıl yapılır ve pipetle sepet örme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir