PAPATYA MİNDER YAPMAK

Papatya minder yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Evde kolay yapılan minder çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum. Hem anlatımlı hem de kısa sürede yapabileceğiniz güzel çalışmalar sayesinde sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Anlatımlı minder yapma çalışmaları sayesinde nasıl yapıldığını kısa sürede adımları tamamlayarak sizde öğrenebilirsiniz.

Daha önce de çok güzel minder çalışmaları paylaşmıştım. Papatya minder yapmak için alttaki çalışma da yine çok güzel ve detaylı bir anlatıma sahiptir. Şablonu da bulunan çalışmayı sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz. Anlatımlı papatya minder yapmak için içinin dolgusunu yün veya değişik malzemelerle doldurabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma ile evinize çok güzel minder çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay yapılan minder çalışmalarını sitemizde kendin yap bölümünde bulabilirsiniz. Dekorasyon bölümünde kumaştan yapılan yastık çalışmalarını bulabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı minder yapmak veya yastık yapmak için paylaştığım örneklerden sizde yararlanabilirsiniz. Çok güzel şekillerde yastık veya minder örnekleri ile sizde evden para kazanma amaçlı bu güzel çalışmaların nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri papatya minder yapmak için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

papatya-minder-yapmak

source

 

KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı el çantası yapmak, el çantası şablonları ve kolay çanta şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir