PARLAK KARTONDAN SÜS HAYVAN YAPMAK

Parlak kartondan süs hayvan yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde seveceksiniz. Evde bu tür kendin yap çalışmaları yapmayı seviyor ve kartondan maket yapmaktan hoşlanıyorsanız, benzer çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaştığımı belirtmek isterim.

Anlatımlı karton oyuncak maket çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabileceğiniz gibi bu tür kendinize yeni hobiler de edinebilirsiniz. Kartondan oyuncak maket yapmak veya kartondan maket hayvan süs çalışmaları yaparak evinizde süs niyetine de kullanabilirsiniz.

Kağıttan maket yapmak veya kağıt katlama tekniğini yani origami sanatını öğrenerek de birçok güzel hayvan motifi yapabilirsiniz. Çocuk odasına sarkaç karton maket oyuncak hayvan figürleri de yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı karton oyuncak maket çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

parlak-kartondan-sus-hayvan-yapmak

 

SARKAÇ ADAM KUKLA ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. oyuncak sarkaç adam kuklası, sarkaç adam kukla şablonları ve sarkaç kukla adam şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir