PARLAK TAŞLA FANUSTAN KASE YAPMAK

Parlak taşla fanustan kase yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde beğeneceksiniz. Bu tür güzel dekoratif süs çalışmaları ile evimizde değişik süs objeleri yapabiliriz. Cam fanus süsleme sayesinde sizde değişik amaçla veya süsleme fikirleri ile bu güzel çalışmalardan yararlanabilirsiniz.

Parlak taşla fanustan kase yapmak için paylaştığımız anlatımda yapıştırma tekniği ile süsleme tamamlanıyor. Kısa sürede sizde aynı renk taşları veya renkli misketleri fanusa yapıştırarak bu güzel çalışmayı tamamlayabilirsiniz.

Bittiğinde ortaya harika bir dekoratif süs eşyası çıkacak. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir veya evinizde süs niyetine de kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz komşularınıza veya kişilere de hediye amaçlı yapıp verebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

parlak-tasla-fanustan-suslu-kase

 

DESENLİ KAĞITTAN KOLAY TORBA YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. desenli kağıtla torba yapmak, kağıt çanta nasıl yapılır ve kağıt torba yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir