PARMAKLA YÜN İPTEN KOLAY TOKA YAPMAK

Parmakla yün ipten kolay toka yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap takı çalışmasını sizde çok seveceksiniz. Tarifi detaylıca yer alan çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapacak ve hemen kullanmaya da başlayabileceksiniz. Özellikle de çocuklarınız için bu tür güzel kolay yapılan toka çalışmaları ile onlara harika tokalar üretebilirsiniz.

Her gün okula değişik yün ipten tokaları ile gidebilirler. Hatta fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Bu tür yün ipten ponpon toka çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

Yün ipten ponpon toka yapmak için anlatım kolay bir şekilde altta yer alıyor. Kısa sürede nasıl yapacağınızı öğrenebilir ve sevdiğiniz kişilere hediye amaçlı da yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

parmakla-yun-ipten-kolay-toka-yapmak

 

RENKLİ KAĞITTAN ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kağıt çiçek yapımı, anlatımlı kağıt çiçek yapımı ve grapon kağıdından çiçek yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir