Patlak Ampulden Neler Yapılır?

Patlak Ampulden Yapılanlar

Patlak ampullerle ilgili sanırım bir paylaşımımız olmuştu. Ancak bu yazımızda daha farklı çalışmalar ve farklı projeleri karşınıza getireceğiz. Evde patlak ampul değerlendirme çalışmalarını ben çok seviyorum. Ancak biraz tehlikeli bir hobi olsa gerek çocukların yanında kesinlikle yapmamanızı da tavsiye ederim. Çünkü kesici ve delici olabiliyorlar. Bu yüzden yaparken çok dikkatli ve sabırlı olmanız da gerekiyor.

 
 

Eski ampulden neler yapılır diyorsanız bu güzel çalışmaları sizde yapabilir ve keyif alabilirsiniz. Evinizde minyatür süs olarak kullanabilir ve evinizi süsleyebilirsiniz. Patlak ampulden minyatür çalışmalar yapmak için diğer örnekleri de sitemizde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

Glühbirne aus denen – light bulb made those – ampoule fait ceux – pære gjorde dem – ampola fez aqueles – lampadina fatto quelli

 

Şişe Mantarından Yapılanlar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. şişe mantar ile, şişe mantarı ile ve şişe mantarından hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. zeynep diyor ki:

    bu site bi harika :D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir