PENCEREDE KEDİ BOYAMA RESİMLERİ

Pencerede kedi boyama resimleri ile yine karşınızdayım. Bu tür boyama resimleri her zaman çocukların hoşuna gitmiştir. Kolay kedi boyama resimleri sayesinde sizde çocuklarınıza çok güzel boyama kitapları hazırlayabilirsiniz. Sitemizde birçok hayvan boyama resimleri ve örneklerine ulaşabilirsiniz.

Tümünü çıktı alıp güzel bir boyama defteri haline getirebilirsiniz. Bu sayede çocuklarınıza çok güzel ve keyifli zaman geçirebilecekleri boyama kitapları da hazırlamış olursunuz. Kolay kitap boyama sayfaları ve örneklerine hemen bu yazımızın altından da ulaşabilirsiniz. Onları da inceleyebilirsiniz.

Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin. Çıktısını alıp, çocuklarınıza sayfa sayfa boyama resim şablonu olarak sunabilirsiniz.

 
 

source

pencerede-kedi-boyama-resmi

 

YAZLIK KARPUZ DESENLİ BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuktan karpuzlu bileklik yapmak, boncuktan yazlık bileklik yapmak ve karpuz desenli bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir