PENGUEN TIRNAK SÜSÜ YAPMAK

Penguen tırnak süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışma ile sizde kendinize aynısını yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Penguen tırnak süsü yapmak için aşamalı olarak anlatımı olan çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz.

Kısa sürede yapıp keyifle etrafınızdakileri şaşırtacak şekilde kullanabilirsiniz. Penguen tırnak süsü yapmak için daha önce de benzer çalışmalar ve paylaşımlarım olmuştu. Onları da sitemizde bulabilirsiniz. Tırnak süsleme örnekleri sayesinde sizde kısa sürede harika çalışmalar yapabilir ve bu tür çalışmaları öğrenip başkalarına da yapabilirsiniz.

 
 

Evde boş zamanlarınızda tırnaklarınızı güzelleştirmede kullanacağınız bu güzel süs çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source

penguen-tirnak-susu-yapmak

 

NOKTALI TIRNAK SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tırnak boyama, nokta süslü tırnak boyama ve noktalı tırnak süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. 4k film izle diyor ki:

    ayrı bir güzel olmuş :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir