PET ŞİŞE ERİTEREK ÇİÇEK YAPMAK

Pet şişe eriterek çiçek yapmak için anlatım arayanlar olabilir. Onlar için bulduğum bu güzel kendin yap çalışması benim de hoşuma gitti. Biraz tehlikeli yanı var. Ancak ustalaşınca inanılmaz çiçek figürleri veya süs çalışmaları yapılabilir. Bu yüzden kesinlikle öneriyorum.

Bu tür plastik çalışmalar hem boş vakitlerimizi iyi değerlendirmemizi, hem de kısa sürede harika yapay çiçekler yapabilmemizi sağlıyor. Sizde yeni bir hobi arıyorsanız, bu güzel çalışmayı denemelisiniz. Yapımı altta detaylıca verilmiş.

Hatta daha önce de bu tür ısıyla plastik eriterek çiçek yapımını anlatan çalışmaları paylaşmıştık. Onlar da bu yazımızın altında benzer yazılar şeklinde çıkacaktır. Mutlaka inceleyin. Takıldığınız bir yer olursa yorum bırakmayı unutmayın.

 
 

source : pinterest

pet-sise-eriterek-cicek-yapmak

 

YÜN İPTEN PONPON ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. yün iple çiçek yap, yün iple gül yapımı ve yün ipten çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir