PET ŞİŞEDEN OYUNCAK YAPMAK

Pet şişeden oyuncak yapmak isteyenler olabilir diye paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Yapımı zor olmayan kendin yap çalışmasında kumaş ve pet şişe kullanılmış. Sanırım köpeklerle bahçede oynamak için düşünülmüş bir oyuncak.

Eviniz bahçeli ise ve köpeğiniz varsa bu tür atıp köpeğinizin getireceği temsili kemik oyuncaklar yapabilirsiniz. Bu tür oyuncaklar yapıp köpeğinizle oynayabilirsiniz. Evde çocuklarınız için yapacağınız bu güzel oyuncak çalışmasını yaparken zorlanmayacağınızı düşünüyorum.

 
 

Bu tür kolay oyuncak örneklerine sitemizden fazlaca ulaşabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ise altta kısaca tarif edilmiş. Kolay gelsin.

source : pinterest

pet-siseden-oyuncak-yapmak

 

ALÜMİNYUM TELDEN BİLEKLİK NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. alüminyum bileklik yapmak, alüminyum örgü bileklik ve alüminyum tel bileklik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir