PET ŞİŞEYLE ÇORAPTAN BALONCUK ALETİ YAPMAK

Pet şişeyle çoraptan baloncuk aleti yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmasında ne yapmanız gerektiği adım adım verilmiş. Kısa sürede nasıl yapıldığını resimli anlatımdan yararlanarak öğrenebilirsiniz.

Aynısını yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Özellikle çocuklarınız bu güzel çalışmaya bayılacaklar. Onları mutlu edebilir ve sevindirebilirsiniz. Evde baloncuk tabancası hazırlamak için pet şişe kullanmanız yeterli olacaktır.

Anlatımlı köpük baloncuk tabancası yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çorap yardımı ile kısa sürede bitirebiliyorsunuz. Aynısını yapabilir ve hemen çocuklarınızla kullanmaya da başlayabilirsiniz. Benzer paylaşımlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkabilir. Onları da inceleyin. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

pet-siseyle-coraptan-baloncuk-aleti-yapmak

 

KOLAY TAŞ BOYAMA ÇALIŞMASI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deniz taşı boyama örneği, deniz taşı boyayarak süs yapımı ve deniz taşından boyayla desen hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir