PİKACHU ETAMİN İŞLEME ÖRNEĞİ

Pikachu etamin işleme örneği arayanlar olabilir diye paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı işleme yaparken desen olarak kullanabilirsiniz. Etamin pikachu işleme örneği arayanlar için paylaştığım çalışmadan keyifle yararlanabilirsiniz.

Adım adım pikachu etamin örneği sayesinde sizde kolayca yastık üzerine veya süs olarak battaniyelerde bu güzel işleme örneğini kullanabilirsiniz. Anlatımlı pikachu etamin örneği sayesinde sizde farklı desenli veya motifli pikachu çalışmaları yapabilirsiniz.

Etamin örnekleri olarak sitemizde daha önce de paylaştığım bu güzel çalışmaları hemen bu yazımın altında göreceksiniz. Onlar da işinize yarayabilir. Gül etamin örneği, çiçek etamin örnekleri ve çizgi film karakter etamin örneklerine sitemizden fazla fazla ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri pikachu etamin örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

pikachu-etamin-isleme-ornegi

 

KARTON GÜZEL HEDİYE KUTU ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton hediye kutu şablonları, karton hediye paket şablonu ve karton sürpriz kutu şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir