PİNPON TOPUNDAN SARKAÇ SÜS YAPMAK

Pinpon topundan sarkaç süs yapmak için sanırım ilk kez bir çalışmanın resimli anlatımını paylaşıyorum. Daha önce pinpon topundan yapılan çalışmalarla ilgimi bir çalışma paylaştığımı pek hatırlayamadım.

Ancak paylaşım varsa hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde doğum günü, sürpriz parti veya çeşitli süslemeli etkinliklerde bu güzel sarkaç süs çalışmasını yapmayı deneyebilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay ve eğlenceli olan bu çalışma sayesinde oluşturduğunuz etkinliğe gelenler süslemelere bayılacaklar. Bu tür süs çalışmalarını sitemizde yer alan kategorilerden bulabilirsiniz.

Kendin yap kategorisinde özellikle bulacağınız sarkaç süs çalışmalarını beğeneceğinizi umuyorum. Şimdi sizleri evde pinpon topundan sarkaç süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-pinpon-topundan-sarkac-sus-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7410.html

 

VİDEO ANLATIMLI ÇARPI ÖRGÜ MODELİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı çarpı örgü modeli, çarpı örgü kolay yap ve çarpı örgü modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir