PİPET ÖRGÜ SEPET YAPIMI

Pipet örgü sepet yapımı arayanlar olur diye paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde seveceksiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde kendin yap projesini keyifle yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da yer alan adımları uygulayarak sizde pipetten sepet örmeyi öğrenebilirsiniz.

Pipetten örgü sepet yapıp lazımlık olarak kullanabilirsiniz. Çocukların oyuncaklarını koymak için sepet olarak kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları renkli yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde kolay yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyoruz.

 
 

Kolay olan bu güzel örgü sepet çalışmasına benzerler altta karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemenizi isterim. Kolayca öğrenip kısa sürede yapabilir ve sevdiğiniz kişilere de öğretebilirsiniz. Yada yaptıklarınızı hediye olarak verebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

pipet-orgu-sepet-yapimi

 

ESKİ ÇORAPLA OYUNCAK KEDİ YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çorapla oyuncak yapımı, çoraptan kedi nasıl yapılır ve çoraptan kedi oyuncak yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir