PLASTİK BARDAKTAN MİNYATÜR SEPET YAPMAK

Plastik bardaktan minyatür sepet yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını süs amaçlı kullanmak için öğrenip yapabilirsiniz. Yapımı zor olmayan bu güzel ve kolay yapılan el beceri çalışmasını yapıp evinizde süs niyetine kullanabilirsiniz.

Sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. Evinizde minyatür süs çalışmaları yapıyorsanız, kesinlikle bu güzel çalışmayı da yapmayı öğrenmelisiniz. Altta yapımı anlatılan çalışma da takıldığınız bir bölüm olursa yorum yazmayı unutmayın. Benzer çalışmaları daha önce de plastik kategorisinde paylaşmıştık.

Onlarda hoşunuza gidebilir. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede mükemmel plastik bardak süs çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

plastik-bardaktan-minyatur-sepet-yapmak

 

RENKLİ KAĞITTAN DONDURMA KÜLAHLI SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dondurma külahlı kağıt süs, kağıttan dondurma külahı yapmak ve kağıttan dondurma külahlı süs hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir