PLASTİK ÇATALLA YÜN İPTEN PONPON YAPMAK

Plastik çatalla yün ipten ponpon yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Daha önce de çatalla kolay ponpon yapmak gibi değişik çalışmaların anlatımlarını paylaşmıştık. Kolay yapılan yün ip ponpon çalışmaları ile süsleme çalışmalarınızda çok güzel sevimli ponponlar yapmayı öğrenebileceksiniz.

Dekoratif süslemelerde veya ponpon oyuncak yapmada da kullanacağınız bu teknikte plastik çatal kullanacaksınız. Plastik çatalla ponpon nasıl yapılır? demeyin. Çünkü yapılıyor ve altta gördüğünüz gibi yapmışlar. Anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede çataldan kolay ponpon yapmayı öğrenebilirsiniz.

Öğrendikten sonra boş zamanlarınızda ponpon meyve yapabilir veya ponpon süs yapıp kullanabilirsiniz. Çocuklar için yün ipten ponpon oyuncak yapımıyla ilgili de birçok benzer çalışma hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

plastik-catalla-yun-ipten-ponpon-yapmak

 

DONDURMA ÇUBUKLARINDAN DUVARA SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dondurma çubuğundan süs yapımı, dondurma çubuklarından dekoratif süs yapmak ve hobi çubuklarından dekoratif süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir