PLASTİK KAŞIK ERİTEREK KOLYE YAPMAK

Plastik kaşık eriterek kolye yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik çalışmayı sizde seveceksiniz. Sanırım buna benzer bir kendin yap çalışmasını daha önce de paylaşmıştım. Hatta plastik kaşık eriterek mumluk yapmak veya değişik süs objeleri yapmakla ilgili de çalışmalar paylaşmıştık.

Onlar hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaklar. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı plastik kaşık çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Kendiniz yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz.

 
 

Evde boş zamanınız boşsa ve bu tür çalışmalar yaparak para kazanmaksa niyetiniz, mutlaka bu güzel çalışmaların benzerlerine de ulaşacağımız sitemizi iyi incelemelisiniz. Hem kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Hem de boş zamanlarınızı değerlendirmiş olursunuz. Kolay gelsin.

source : pinterest

plastik-kasik-eriterek-kolye-yapmak

 

ADIM ADIM KIZ ÇİZMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kız resmi nasıl çizilir, basit kız çizimi ve kolay anlatımlı kız çizimi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir