PLASTİK KAŞIKTAN VAZO YAPMAK

Plastik kaşıktan vazo yapmak için paylaştığım bu kolay kendin yap çalışmasını sizde yapmalısınız. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve evinizde süs niyetine kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları bulacağınız sitemizdeki diğer süslerde olduğu gibi bu güzel çalışma da öğretici bir şekilde sunulmuş.

Malzeme olarak plastik kaşık almanız yeterli olacak. Sprey renk seçimi altın sarısı olsa da siz farklı renkler kullanabilirsiniz. Bir kase veya teneke kutu da kullanarak üzerini kaplayıp, vazoya dönüştürebilirsiniz. Benzer çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

Plastik kaşıktan avize yapmak veya plastik kaşıktan ayna yapmak gibi benzer çalışmaları andıran bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. İlk fırsatta da yapmayı düşünüyorum. Şimdi sizleri bu güzel örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

plastik-kasiktan-vazo-yapmak

 

KARTONDAN DEKORATİF TABLO YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton rulodan dekoratif tablo, karton tablo nasıl yapılır ve kartondan süslü tablo yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir