PLASTİK KAŞIKTAN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK

Plastik kaşıktan yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak güzel bir paylaşım olduğunu düşünüyorum. Plastik kaşıktan beyaz gül yapıp ortasını sarı yapabilirsiniz. Gerçekçi görünümü ile evinizde süs olarak istediğiniz bir yerde kullanabilirsiniz.

Uzaktan görenler bunun gerçek bir çiçek olduğunu da düşünebilirler. Bu tür plastik değerlendirme çalışmaları ile sizde evinizde güzel süs çiçek çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede plastik kaşıklardan çiçek yapabilirsiniz.

 
 

Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri güzel ve keyifli zaman geçirebilmenize olanak sağlayacak bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Takıldığınız bir yer olursa yorum atın. Kolay gelsin.

source : pinterest

plastik-kasiktan-yapay-cicek-yapmak

 

KAĞITTAN MAKET KUŞ SARKACI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıt maket kuş yapımı, kağıttan kuş maketi ve kağıttan maket kuş yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir