PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK

Plastik kola şişesinden sevimli kuş yuvası yapmak için bulduğum bu güzel çalışmaya benzer daha önce de birçok kez plastik değerlendirme fikirleri paylaştığımı hatırlıyorum.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz çalışmalarla sizde kola şişesini kuş yuvasına dönüştürebilirsiniz. Doğayı seviyorsanız ve kuşlara yuva yapmak niyetiniz varsa, bu güzel çalışmayı yapmayı değerlendirebilirsiniz.

Yada evinizin bahçesine süs olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Yapımı kolay olan bu çalışma da delici alet kullanılacağı için çocuklarınızla birlikte yaparken dikkat etmenizi de tavsiye ediyorum.

Plastik kola şişesinden kuş yuvası yapmak için adımları takip etmeniz ve tamamladıktan sonra sprey boya ile boyamanız yeterli olacaktır.

Bu sayede doğadaki dostlarımıza güzel bir yuva yapmış olacağız. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

plastik-kola-sisesinden-sevimli-kus-yuvasi-yapmak

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir