PLASTİK KOVADAN HASIR İPLE PUF OTURAK YAPMAK

Plastik kovadan hasır iple puf oturak yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Evde kolay puf yapmak için paylaştığım çalışmaları hemen bu makalemin altında da bulabilirsiniz. Onlara da bakmanızı öneririm.

Anlatımlı hasır ip çalışmaları sayesinde evinizi güzelleştirecek güzel çalışmalara imza atabilirsiniz. Plastik kovadan hasır iple oturak yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde keyifli eşyalar yapabilirsiniz. Puf yapmak için önceki paylaşımlarda kova kullanmamıştık.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da boya kovası kullanılıyor. Sağlam ve sert olan kovaları tercih etmenizi öneririm. Çünkü basit yapılı kovalara oturunca kırılabilir veya zarar görebilir. Bu yüzden önerim sert ve kaliteli kovalar kullanmanız yönünde olacak.

Plastik kovadan puf yapmak için aşamalı çalışma da ne yapmanız gerektiği gösteriliyor. Kısa sürede yapabilir ve yaptıktan sonra keyifle evinizde güzel bir eşya olarak kullanabilirsiniz. Anlatımlı kova hasır ip çalışması sayesinde satış amaçlı da bu tür çalışmaları yapabilirsiniz.

 
 

Güzel paralar kazanabilirsiniz. Sitemizde dekorasyon bölümünde de daha önce birçok hasırdan yapılan ev eşyası çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

plastik-kovadan-hasir-iple-puf-oturak-yapmak

 

YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe yastık süs yapmak, keçe yastık süsü nasıl yapılır ve keçeden yastık süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir