PLASTİK KUTUDAN KALEMLİK YAPMAK

Plastik kutudan kalemlik yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde eğlenerek yapabilirsiniz. Evde bu tür değerlendirme çalışmaları yaparak yeni eşyalar elde edebilirsiniz. Dönüştürdüğünüz plastikler hem işinize yarar. Hem de evde kolay değerlendirme çalışmaları yapmayı da öğrenmiş olursunuz.

Anlatımlı bu tür çalışmaları sizde kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Öğretici anlatımlar sayesinde plastikten kutu yapmak veya lazımlık hazırlamak gibi fikirleri severek yapabilirsiniz. Evde boş zamanları değerlendirme olarak da birebir güzel bir çalışma olduğunu söylemek isterim.

Birçok geri dönüşüm ve değerlendirme çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını gördükten sonra çok güzel çalışmalara imza atabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel plastikten kalem kutusu yapmak için çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

plastik-kutudan-kalemlik-yapmak

 

TIĞ İŞİ ÖRGÜ TERLİK PATİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü terlik yapımı, tığ işi örgü terlik modeli ve tığ işi patik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir