PLASTİK ŞİŞEDEN BAYKUŞ FİGÜRÜ YAPMAK

Plastik şişeden baykuş figürü yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde seveceksiniz. Kolay yapılan kendin yap çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Bu güzel pet şişe değerlendirme çalışmasında da kesip baykuş figürlü güzel bir süs yapmış oluyorsunuz.

Önerim bunu ışık olarak kullanabilir veya çocuk odasına sarkaç süs olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışmayı kısa sürede yapıp boş zamanlarınızı değerlendirecek güzel bir hobiye de sahip olmuş olursunuz.

Sitemizde daha önce plastik şişeden oyuncak yapmak veya pet şişeden süs yapmak gibi birçok örnek çalışma paylaşmıştık. Onlar da bu yazımızın hemen altında karşınıza çıkacaktır. Mutlaka inceleyin ve boş zamanlarınızda yapmayı deneyin. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

plastik-siseden-baykus-figuru-yapmak

 

ESKİ KOTTAN LAZIMLIK ÇANTA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kot çanta yapımı, eski kottan çanta yapmak ve kolay yapılan kot çanta hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir