PLASTİK ŞİŞEDEN ÇİÇEKLİ ANAHTARLIK YAPMAK

Plastik şişeden çiçekli anahtarlık yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Yapımı kolay gibi gözüküyor. Ancak biraz zahmetli bir iş olduğunu söylemek isterim.

Plastik şişeyi eritip, şekil verme işleriyle uğraşanların daha çok ilgi alanına giren bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Aslında yaparken eğlenebileceğiniz çalışma ile hem değişik süs çiçeklere sahip olmuş olacaksınız.

Hem de süs çiçek anahtarlık sahibi olacaksınız. Yapımı zor değil. Kolay bir şekilde nasıl yapıldığını aşamalarını takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Plastik şişeyi önce kesip, yaprak şekline getirdikten sonra sprey boya ile boyayabilir ve anahtarlığına iliştirebilirsiniz. Benzer çalışmayı çokça yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 
 

Evde bu tür hobi işleriyle uğraşanların seveceği ve beğeneceği tarzda bir iş olduğunu söyleyebilirim. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

plastik-siseden-cicek-anahtarlik-yapmak

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir