PLASTİK ŞİŞEDEN KEDİ ÇİÇEK SAKSISI YAPMAK

Plastik şişeden kedi çiçek saksısı yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı kolay çalışma sayesinde sizde çok güzel çiçek saksıları yapabilirsiniz. Adım adım plastikten çiçek saksısı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kısa sürede sizde yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği harfiyen paylaşılmış. Kısa sürede plastik şişe değerlendirme çalışması ile çok güzel dekoratif bir saksınız olmuş olacak. Bu tür çalışmalar yapıp, satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde kolay yapılan çiçek saksı çalışmalarını daha önce de kendin yap kategorisinde paylaşmıştım.

Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Altta gösterilen çalışmayı kola şişesi veya fanta şişesinden kısa sürede yapabilirsiniz. Kısa sürede çok güzel kedi motifli saksılar yaparak cam kenarlarını çok güzelleştirebilirsiniz.

 
 

Bu güzel çalışmayı yapıp çim adam da dikip, çocuklarınızla mutlu zamanlar da geçirebilirsiniz. Hediye amaçlı da sevdiklerinize takdim edeceğiniz bu güzel çalışmayı mutlaka denemelisiniz. Şimdi sizleri plastikten kedili saksı yapmak için çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

pet-siseden-kedi-cicek-saksisi-yapmak

 

DESENLİ KUMAŞTAN OYUNCAK PENGUEN YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı oyuncak penguen yapmak, kolay oyuncak penguen yapmak ve kumaş penguen oyuncak yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir