PLATES TOPUYLA SARKAÇ ODA LAMBASI YAPMAK

Plates topuyla sarkaç oda lambası yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evinizde odanıza oldukça güzel ve büyük bir sarkaç lamba yapabileceksiniz.

Plates topu biraz büyük olacağını düşünüyorsanız, sert balonlardan alıp, istediğiniz büyüklükte şişirip de bu çalışmayı yapabilirsiniz.

Plates topundan sarkaç lamba yapmak için paylaştığım çalışma da hasır ip veya farklı ip kullanabilirsiniz. Önemli olan güçlü bir yapıştırıcı ile yapmanız gerekiyor. Böylece yaptığınız lamba hem sağlam olur.

Hem de uzun ömürlü olur. Bu tür çalışmaları daha önce balondan yapılan örneklerini paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta bu yazımın altında karşınıza mutlaka çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Evde plates topundan sarkaç ışık yapmak için paylaştığım çalışma da detaylar harfiyen gösterilmiş. Adım adım çalışmayı sizde yapabilirsiniz.

 
 

Elektrik kablo ve ışıklandırma kısmında eşinizden yardım almanızı da öneriyorum. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

plases-topuyla-balondan-sarkac-oda-lambasi-yapmak

source : http://potuks.com/pin/yatak-odasi-icin-dekoratif-lamba-yapimi/

 

KEÇEDEN KURBAĞA SAÇ TOKASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe kurbağa saç tokası yap, keçe kurbağa toka yap ve keçeden kurbağa saç tokası yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir