Polar Kumaşından Ayakkabı Yapmak

Bu yazımda sizlere polar kumaşından terlik yapmak veya ayakkabı yapmayı gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım. Sizde evde zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Polar kumaşından yapılan çalışmaları daha önce de paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde çok kolay bir şekilde polar kumaşından ayakkabı yapmayı öğreneceksiniz. Adımları takip ederek öncelikle polar kumaşından veya benzer malzemeden ayakkabının kalıbını çıkarmanız gerekiyor.

Daha sonra ayakkabının diğer parçalarını birleştirip dikme işleminden sonra polar kumaşından ayakkabı çalışmasını tamamlamış olacaksınız. Evde polardan ayakkabı yapmak için paylaştığım bu güzel projeye benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

 
 

Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay yapılan birçok çalışma gibi bu güzel çalışmanın da resimli anlatımıyla şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

polar-kumasindan-ayakkabi-yapmak

source : http://stylowi.pl/29052615

 

Evde Kumaştan Papatya Şeklinde Yastık Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay papatya yastık yap, evde papatya modeli yap ve evde papatya yastık yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir