POLAR KUMAŞINDAN BEBEK YAPMAK

Polar kumaşından bebek yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli oyuncak kendin yap çalışmasını beğeneceksiniz. Hem kolay yapılıyor. Hem de kısa sürede sağlıklı bir oyuncak üretmiş olacaksınız. Kolay yapılan oyuncak çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede mükemmel oyuncaklara sahip olabilirsiniz.

Evde çocuklarınıza oyuncak yapmak için kullanacağınız bu güzel çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Tarifi detaylıca verilmiş çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Polardan bebek yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara da benzeyen bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz.

Evde bebek oyuncak yapmak için paylaştığım çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Polar oyuncak bebek şablonu sayesinde sizde kısa sürede mükemmel oyuncaklar yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan oyuncak çalışmaları ile sizde kısa sürede harika oyuncakların sahibi olabilirsiniz.

 
 

Polar kumaşından bebek yapmak için paylaştığım çalışma da kalıpları çıktı alıp, kumaş üzerinde taslağını çıkarıp yapmaya başlayabilirsiniz. İçini ise pamuk yada yün ile doldurabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

polar-kumasindan-bebek-yapmak

 

KUMAŞTAN MİNYATÜR KALP YASTIK SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kalp minyatür süs yapmak, kalp şeklinde süs yapmak ve kalp yastık süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir