POLAR KUMAŞINDAN MİNYATÜR AHTAPOT OYUNCAK YAPMAK

Polar kumaşından minyatür ahtapot oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel minyatür oyuncak kendin yap çalışmasını seveceksiniz. Sarkaç oyuncak süs olarak da kullanabilirsiniz. Çocukların odasına minyatür ahtapot oyuncak olarak da yapıp onları mutlu edebilirsiniz.

Bu tür küçük oyuncak çalışmalarını her zaman çok sevmişimdir. Hem yapımı kolay. Hem de kısa sürede yapabiliyorsunuz. Anlatımlı oyuncak çalışmasında ne yapmanız gerektiği adım adım belirtilmiş. Kısa sürede yapabilir ve oyuncak olarak yaptığınız bu güzel çalışmayı satıp para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı oyuncak çalışmaları sayesinde sizde çok güzel eğlenceli minyatür oyuncaklar yapabilirsiniz. Kolay yapılan minyatür oyuncak çalışması sayesinde adım adım zorlanmadan kısa sürede yaptıktan sonra çocuk odasına sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

 
 

Süs yerine oyuncak olarak çocuk odasında da bulundurabilirsiniz. Bu tür çalışmaları küçük yapıp anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz. Fazlaca yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalarla sizde kısa sürede kolay oyuncak yapmayı öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

polar-kumasindan-minyatur-ahtapoz-oyuncak-yapmak

 

YUVARLAK HALKA TÜYLÜ SARKAÇ SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde sarkaç süs nasıl yapılır, halkalı tüy sarkaç yapmak ve kolay sarkaç süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir